Продавець ПАКХАУС МАШИНЕРІ розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
302 відгуків
promo_banner
+380 (98) 539-39-23
+380 (44) 334-47-10

Обладнання для фасування та пакування сипких продуктів (крупи, макарони, цукор, горіхи, насіння)

Обладнання для фасування та пакування сипких продуктів (крупи, макарони, цукор, горіхи, насіння)

Обладнання для фасування та пакування сипучих продуктів - промислові комплексні апарати та вузли, призначені для створення процесу фасування (поділу на дози за вагою) добре сипучих продуктів, а також упаковки, відміряної дози продукції, у полімерні м'які пакети "подушка".

 

Які види фасувального обладнання існують?

 

Як правило, всі фасувально-пакувальні машини поділяються на автоматичні та напівавтоматичні.

Автоматичні машини для фасування сипучих продуктів - це комплексні фасувальні апарати, які складаються з: вагового електронного дозатора та вертикального пакувального автомата. Фасувальний дозатор і пакувальний автомат пов'язані між собою механічно, а також електричним ланцюгом і працюють як одне ціле, що дозволяє, без участі оператора, виробляти фасування (за вагою) сипучі продукти в полімерні пакети, що формуються автоматично з рулону пакувального матеріалу.

Напівавтоматичні машини для фасування сипучих продуктів - більш бюджетні комплексні фасувальні машини, які складаються з аналогічних (як і в автоматичних машин) вагових дозаторів, а також автоматичних конвеєрних роликових зварювачів. На відміну від автоматичних фасувальних машин, напівавтоматичні призначені для фасування сипучих продуктів у готові пакети. При роботі на даному виді фасувального обладнання потрібна участь оператора у створенні процесу фасування (установка упаковки, переміщення упаковки для запаювання).

 

Які плівки та пакети можна використовувати для роботи з фасувальним обладнанням?

 

Усі автоматичні фасувально-пакувальні машини працюють із полімерними плівками, намотаними в рулон. Дані фасувальні автомати здатні сформувати готову 3-х шовну упаковку у формі "подушка", запаяти її широким герметичним і красивим швом, а також зробити гарне обрізання готової упаковки з продукцією. Для роботи на автоматичних фасувальних машинах можна використовувати будь-які типи одношарових або багатошарових пакувальних плівок, крім поліетиленових одношарових. Найпоширеніші плівки для роботи - це двошарові поліпропіленові (БОПП) плівки, товщиною від 30 до 80 мкм. Так само всі автомати для фасування здатні працювати з плівками на яких нанесений малюнок або інша друкована інформація.

Для роботи з напівавтоматичними фасувальними машинами можна використовувати будь-які види готових пакетів (подушка, саше, дой-пак та ін.), незалежно від форми та властивостей пакувального матеріалу, з якого була зроблена упаковка, а також незалежно від товщини пакувальних пакетів.

Приклади автоматичних машин для створення сирих продуктів:

  • Фасовка от 1  до 100 г - 
  • Фасовка от 5  до 500 г - 
  • Фасовка от 10  до 1000 г - 

Приклади напівавтоматичних машин для фасування сирих продуктів:

  • Фасовка от 1  до 100 г - 
  • Фасовка от 5  до 500 г - 
  • Фасовка от 10  до 1000 г - 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner