Продавець ПАКХАУС МАШИНЕРІ розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
289 відгуків
promo_banner

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення і повідомлення. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день

+380 (44) 334-47-10
+380 (98) 539-39-23

Запайщики пакетів та плівок

Зварювачі (Запайщики) для плівок та пакетів – це спеціалізоване обладнання, які застосовуються для герметизації горловини пакета або формування упаковки за допомогою запаювання ламінованої плівки або паперу. За допомогою зварювачів можна у відносно великих обсягах виготовляти пакети та пакувати готовий продукт.

Настільний зварювач пакетів та плівок

Настільний зварювач готових пакетів та полімерних плівок - це один з найбільш простих пристроїв серії обладнання для пакування. Настільний зварювач є компактними пристроями, розташовуються на робочому столі і приводяться в дію за допомогою ручного приводу, з активною участю оператора.

Підлогові зварювачі пакетів та плівок

На відміну від настільних зварювачів пакетів і плівки, підлогові плівко-зварні апарати мають більш складну форму конструкції, але дозволяють більш зручніше працювати з операціями запаювання. У підлогових запайщиках оператор утримує плівку в обох руках і подає команду на запаювання з допомогою ножного механічного або електричного приводу. В індивідуальних випадках, присутня можливість виготовити підлоговий зварювач на пневмоприводах.

Як і у випадку з настільними зварювальними верстатами, підлогові бувають імпульсного нагріву і постійного нагріву з шириною шва від 1 мм до 20 мм і довжиною шва до 800 мм.

Настільні Ручні зварювачі (запайщики)

Ручні зварювачі імпульсного нагріву застосовуються для запаювання горловини готового пакету з продуктом. На даному типі обладнання можна запечатати від 500 пакетів в годину, шов виходить надійний і герметичний.

Такого типу зварювачі застосовуються для упаковки невеликих предметів. Процес запаювання відбувається за допомогою імпульсної системи нагріву, нагрівання плівки відбувається в момент притискання зварного елемента плівки і притискної губки. Для різних типів плівки необхідно різний час для утворення шва, час нагріву регулюється спеціальним регулятором витримки часу. Запайщики з високою потужністю мають більш широкий діапазон плівок які вони можуть запаювати.

Настільний зварювач можуть мати різні характеристики і конфігурації. Вони можуть відрізнятися розмірами нагрівального елемента, на паєчний вузол може бути встановлений датер, обладнані ножем для обрізки плівки або подвійним елементом напруження.

Даний тип пристроїв застосовується на підприємствах з невеликим обсягом упаковки продукції, де не потрібна велика швидкість. Ручний зварювач користується популярністю завдяки своїй універсальності і низької ціни. 

 

Підлоговий зварювач

Даний тип запаювального обладнання найчастіше приводиться в дію за допомогою ножної педалі. Педаль може бути оснащена пневматичним, електричним або механічним приводом. Принцип роботи зварного вузла аналогічний як і ручного зварювача. Переваги підлогових зварювачів полягає в тому, що у оператора залишаються вільні руки, завдяки чому зварний шов виходить рівний та естетичний. 

Даний тип пристроїв, застосовується для запаювання продукту у великі плівкові пакети, завдяки великим нагрівальним елементам. На підлоговому зварювачі можна запаювати до 30-ти пакетів в хвилину вже з розфасованою продукцією. Часто вони оснащуються електронним датчиком температури.  

Підлоговий зварювач теж застосовуються на невеликих підприємствах. Вони застосовуються для пакування: великого штучного товару, сипучої продукції, одягу. Цей вид обладнання вибирають за їх можливість зробити рівний, міцний шов, невеликих габаритів устаткування та обладнання не потребує налагодження.

Ефективність виробництва залежить від наявності та якості не тільки основного обладнання, але і допоміжних пристроїв. Одними з найважливіших апаратів, необхідних для оптимізації виробництва, є зварювач плівок і лотків з поліетилену. Запайщики плівки призначені для створення міцної і герметичної упаковки товару, готового до транспортування. Завдяки застосуванню зварювачів пакетів, виробникові вдається надовго зберегти початкові характеристики продукту, що випускається, а також забезпечити його привабливий товарний вигляд.

 

Переваги зварювачів плівок 

Зварювач пакетів користуються величезною популярністю, оскільки вони:

  • оптимізують виробничий процес   забезпечують швидке створення герметичної упаковки, що важливо для підприємств з великими обсягами виробництва;

  • забезпечують гідний товарний вигляд продукції   продукти, упаковані в лотки акуратні пакети виглядають набагато привабливіше товарів, просто загорнутих плівкою;

  • створюють герметичну упаковку — з їх зварювача плівок можна не тільки закривати пакети, але й виготовляти їх, якщо покласти заготівлю між 2-х аркушів поліетилену і запаяти по їх периметру;

  • гарантують міцність і надійність — шви, створені зварювачами плівок, витримують великі навантаження і не деформуються навіть при різких перепадах температур;

  • мають тривалий термін експлуатації.

 

Особливості зварювачів пакетів

Зварювачі плівок та пакетів є незамінним обладнанні на кожному підприємстві, де виробляються будь-які маніпуляції з товаром. Така необхідність обумовлена ​​тим, що саме від правильного зберігання залежить не тільки товарний вигляд, але і запобігти псуванню характеристик товару.

За допомогою зварювача можна не тільки зварювати вже готові пакети, але і формувати нові.

Класифікація запаювачів плівок здійснюється в залежності від типу нагрівання: імпульсні і пристрої постійного нагріву, а також рівня автоматизації: настільні, підлогові і конвеєрні.

 

Експлуатація зварювача плівки

Використання запаюють плівки не вимагає від оператора особливих знань і навичок. Це ефективне і просте в експлуатації пристрій, за допомогою якого вдасться оптимізувати виробничий процес і значно збільшити якість продукції, що випускається.

Температура роботи зварювача может регулюватіся, забезпечуючі можлівість роботи з упаковками з різніх матеріалів різної щільності.

Сьогодні упаковка з полімерних матеріалів єврошов є одним з найбільш затребуваних способів упаковки товарів. З їх допомогою можна розфасовувати товар різного виду в пакети різної місткості та типу. Для створення упаковки предметів шляхом їх обгортання в полімерну плівку, використовуються настільні зварювачі пакетів і плівки. Зварювачі призначені для забезпечення привабливого товарного вигляду продукції, збереження первісних властивостей, а також захисту від фізико-хімічних впливів. Зварювачі пакетів і плівки ручні   це компактне обладнання, яке дозволить автоматизувати виробництво і збільшити його ефективність. З допомогою зварювачів пакетів єврошов можна забезпечити привабливий зовнішній вигляд товарів.

 

Особливості ручних зварювачів пакетів і плівок

Кутові зварювачі, запайщики импульсні пакетів єврошов, запаювачі користуються високим попитом на ринку пакувальних машин, вони є незамінним помічником на кожному підприємстві.

З допомогою ручних хварювачів пакетів та плівок можна формувати упаковку типу саше, подушка і т.п. з полімерних матеріалів щільністю до 150 мкм. Незважаючи на невеликі розміри, настільні зварювачі пакетів і плівки з таймером успішно справляються з упаковками з поліетилену, поліпропілену і полівінілхлориду високої щільності.

 

Види настільних зварювачів пакетів і плівки

Сучасний ринок технічного обладнання, необхідного для створення герметичної упаковки, представляє величезний вибір моделей настільних зварювачів пакетів і плівки. Їх можна розділити за ступенем автоматизації:

  • ручні  — підійдуть для маленьких виробництв, де щодня випускається невелика кількість товарів, а швидкість їх упаковки не має значення;

  • напівавтоматичні  — процес запаювання більш автоматизований, оператор виконує лише частину роботи, також застосовуються на невеликих виробництвах для збільшення продуктивності;

  • автоматичні — подача, фасовка і упаковка відбувається без втручання працівників, призначена для обробки великої кількості товару в мінімальний термін.

 

Придбати зварювач пакетів єврошов

Купуючи запайщик, необхідно приділити увагу відповідності зварювачів пакетів єврошов показниками якості та світовим стандартам, тільки тоді використання пристрою з датером буде ефективним та відповідним очікуванням.

Якісна і міцна плівка, створена за допомогою настільних запаюють пакетів і плівок, дозволить вам гарантувати цілісність товару, а також його захист від згубного впливу навколишнього середовища. Великий вибір моделей імпульсних запаюють пакетів еврошов дозволяє підібрати оптимальний варіант, який буде максимально відповідати вимогам певного виробництва.

Зварювачі пакетів та плівок підлогові являють собою пакувальне обладнання, яке активно застосовується на підприємствах, що спеціалізуються на роботі з продовольчої та непродовольчої групами товарів. Вони призначені для зварювання між собою полімерної плівки в цілях отримання герметичної упаковки. Введення в експлуатацію підлогових зварювачів пакетів і плівки дозволить не тільки автоматизувати процес і збільшити ефективність виробництва, але і створити надійну упаковку. Сформована підлоговим запайщиком пакетів та плівок  упаковка захищає товар від пошкоджень, а також попадання вологи і пилу при його транспортуванні або зберіганні.

 

Особливості підлогових зварювачів пакетів і плівки

Підлоговий зварювач пакетів та плівок являє собою ефективне і зручне в експлуатації обладнання, призначене для упаковки великих або об'ємних товарів. Його основною особливістю є процес запаювання, який відбувається шляхом натискання ногою на педаль установки, розташованої біля його основи. Педаль зварювача пакетів підлогового в свою чергу може відрізнятися в залежності від типу приводу, який може бути електричним або пневматичним управлінням.

Для створення герметичного шва, працівник встановлює плівку між нагрівальними елементами підлогового зварювача пакетів і плівок і затискає її, натискаючи при цьому на педаль. Її наявність значно спрощує роботу оператора зварювача мішків, оскільки звільняє його руки і дозволяє контролювати якість утвореного шва.

 

Класифікація зварювачів пакетів 

В залежності від типу нагрівання обладнання, підлогові зварювачі пакетів та плівок поділять на:

  • імпульсні — здатні запаювати шви до 0,5 см, зварювання пакету відбувається при опусканні притискної планки, сама плівка лягає між нагрівальним елементом і притискної поверхнею;

  • постійного нагрівання — оснащені двома металевими планками, які при нагріванні до заданої температури виконують шов шириною від 0,5 до 2 см, завдяки чому можуть використовуватися для роботи на конвеєрному виробництві з товстою плівкою або багатошаровим матеріалом.

Імпульсний нагрів - це зварювачі з нагрівальним елементом - "шина" (ніхромова стрічка), який дозволяє запаювати практично будь-який вид упаковок і плівок товщиною до 200 мкм. При цьому, в залежності від моделі настільного зварювача, ширина шва запаювання може бути від 2 до 5 мм і довжина шва від 200 до 1000 мм. Додатково, практично всі настільні зварювачі можуть бути укомплектовані відрізним ножем для обрізки надлишків плівки або готових пакетів. Модифікацією настільного зварювача імпульсного нагріву є нагрівальний елемент - "струна" (ніхромова нитка). Цей шов дозволяє запаяти плівку або пакет з одночасною обрізкою. 

Імпульсні зварювачі мають просту і надійну конструкцію, даний тип пристрою має невисоку вартість. Діапазон їх роботи обмежується товщиню плівки яку потрібно спаяти, довжиною шва, а також тривалістю безперервної роботи.

Постійний нагрів - це особливий вид зварювальних настільних апаратів, який дозволяє отримати широкий шов з рифленням або сіточкою, більш відомий як "ЄВРОШОВ". Підходить такий вид зварювачів практично для всіх видів плівок, за винятком одношарових (поліетиленових). Так само в додатковій комплектації настільний зварювач постійного нагріву можуть бути укомплектовані вузлом простановки дату на шві упаковки.

Настільні імпульсні зварювачі плівки виготовляються з довжиною шини до 1000 мм. в металевому корпусі.

Підлогові імпульсні пристрої здатні запаювати шов до 800 мм. Деякі з них можуть бути оснащені додатковою функцією обрізки.

Запайщики постійного нагріву (єврошов) відмінно підходять для тривалого режиму роботи, підходять для паяння товстої плівки, а також багатошарових матеріалів. Цей тип пристрою може бути оснащений датером, що дозволяє наносити на шов дату упаковки продукції. Багаторівневі температурні налаштування, дають створювати якісний шов на різних типах плівки.

До мінусів такого пристрою можна віднести довжину шва до 400 мм та вартість вище ніж у імпульсних. Також деякі пристрої не оснащуються таймером.

 

Функціонал запайщиків пакетів і плівок підлогових

У порівнянні з настільними аналогами, підлогові запайщики пакетів та плівок відрізняються наявністю більш потужних нагрівальних елементів, а також більшою ефективністю роботи. Завдяки застосуванню ножного приводу, число упаковок може досягати 5 тисяч кожну зміну, при цьому продуктивність запаюють пакетів підлогових безпосередньо залежить від навичок оператора.

У більшості випадків запайщики пакетів та плівок для підлоги оснащені електронним датчиком, за допомогою якого можна регулювати температуру, що дозволяє працювати з упаковками з різних матеріалів різної щільності.

Великим попитом користуються підлогові запайщики пакетів і плівок з ножем і рулонотримачем, за допомогою яких значно прискорюється і автоматизується процес упаковки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner